Listeler

En Çok İzlenen Kaliteli En İyi “Efsane” Netflix Dizileri

En Çok İzlenen Kaliteli En İyi "Efsane" Netflix Dizileri

En çok izlenen en en iyi efsane Netflix Dizileri yazımıza başlamadan önce bir Netflix Dizileri kategorimiz olduğundan haberdar olduğunuzu var sayarak başlıyorum. Netflix klasik tv kanallarının yanı sıra yeni nesil bir platform olarak dizi tv de izlenir sözünü kırarak dizinin online internetten izlenebilmesi için kurulan bir platform haline gelmiştir. Netflix’in tv lere bir çok artısı bulunmaktadır en büyük artısı tabi ki reklamlar. Klasik medya bize oldukça fazla bir reklam kuşağı sunuyor Netflix’ de ise reklamlar bu kadar boğucu değil, Netflix’in avantajları bir yana sunduğu kaliteli bir çok dizi bulunmakta.

La casa de papel

Bir suç makinası polisi en iyi şekilde yönlendirerek, rehineler ile birlikte 8 kişi kendilerini kraliyet darphanesine kilitler. Suç ve gerilim dolu La casa de papel sizleri çok heyecanlandıracak.  Vurulan bir rehine için ekip içeri sağlık ekibinin girmesine izin verir sivil bir poliste içeri girmeyi başarmıştır.

Altered Carbon

Richard K Morgan’ ın 2012 tarihli Altered carbon aynı isimli çizgi romandan uyarlanıp dizi haline getirilmiştir.  Bilim kurgu türünde yayınlanan bu dizi oldukça ilgi görmüş gelmiş geçmiş en iyi izlenme oranlarını yakalamıştır. 2384 yılında geçen dizi ölümsüzlüğün olduğu bir dünyayı konu alıyor.

The Rain

The rain, Danimarkalı iki kardeşin hayat hikayesini anlatıyor. Yağmurla birlikte gelen virüs iskandinavya halkını yok eder. Bu ölümcül virüsten kurtulmayı başaran iki kardeş yeni bir dünya kurmak için güvenli bir yer arayışına girerler. Ölümcül virüsten kurtulmayı başaran diğer insanlarla bir araya gelen iki kardeş artık özgürdür.

 

Yazımız oldukça güncel tutulacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top